100% שביעות רצון

מגוון מוצרים

אסף הבלונים

למסיבה מלאה באטרקציות, פאן ובלונים בכל צורה שרק תדמיינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בלוני הליום בירושלים

בלוני הליום בירושלים מיועדים לקהלים רבים ומגוונים: בתכם מתחתנת בקרוב? הבן חוגג בר מצווה ומתכנן כניסה מרשימה לאולם האירועים? בין אם מדובר בבלונים להולדת הבן, חתונה או שמחות אחרות – בלונים ירגשו את בעלי השמחה ואת האורחים שלהם. לקראת האירוע העסקי או המשפחתי הקרוב שלכם, צוות אסף הבלונים ישמח לעמוד לרשותכם.

בלוני הליום בירושלים: יתרונות רבים

כדי לציין את פתיחתו של עסק חדש או לחגוג את בר המצווה כראוי – חשוב להשקיע בשלל היבטים שונים: החל מבחירת האוכל שיוגש, הזמנת האנשים החשובים, לצד הליווי המוזיקלי שינעים את זמנם של האורחים. לצד כל זאת, עיצוב האולם בו מתקיימת השמחה הוא אלמנט חשוב לא פחות. שימוש בבלוני הליום יענו על צורך זה – והרבה מעבר לכך. בבואכם לחפש אחר קישוט מיוחד לאירוע הקרוב, מומלץ להתרשם מהיתרונות הרבים של בלוני הליום:

ראשית, בזכות בלוני הליום ניתן למתג עסקים: החל מכנסים, הרמת כוסית לחג, הזמנת לקוח חשוב מחו”ל ועד לפתיחה של אולם תצוגה חדש – בלוני הליום יישאו את שם החברה או המוצר אותו תרצו לקדם.

בנוסף, ניתן להיעזר בבלוני הליום כאשר מתקרבים החגים. במילים אחרות, כדי להיכנס לאווירת חג ולציין את מועדי ישראל כראוי, מקומות ואנשים רבים מסתייעים בבלוני הליום: בין אם מדובר בגני ילדים המלמדים את הזאטוטים על המסורת ובין אם מדובר בבתי ספר – סידורי בלונים אלו יקשטו את המסדרונות ואת הכיתות – וישמחו את דור העתיד.

לצד בלוני הליום ממותגים או כאלו הנושאים הקדשות, ניתן להסתייע בבלונים אלו למטרות נוספות: הבן חוגג בר מצווה ומעוניין לבצע כניסה מרשימה לאולם האירועים? מתכננים בריתה לבתכם הבכורה? ניתן להקים שערים וקשתות מעוטרים בבלוני הליום. במקביל, ניתן לקשט את מרכז השולחנות באולם האירועים באמצעות בלונים אלו.

להפריח בלונים באוויר

מתכננים ימי הפנינג מיוחדים? מעוניינים בעיצוב יוצא דופן עבור יום הולדתו של הבן? בין אם מדובר באירועים כאלו או אחרים, שימוש בבלוני הליום יסייע לכם ליצור חגיגה בלתי נשכחת. אם אתם גרים בירושלים או בסביבתה ומפיקים אירוע חשוב – צרו קשר עם אסף הבלונים, בבעלותו של אסף מיג’אן. צוות החברה ישמח ללוות אתכם בחגיגה ולעצב אותה בסידורי בלונים מיוחדים.

בלוני הליום בירושלים במחיר מבצע

לכל שאלה או הזמנה בנושא משלוחי בלונים \ מארזים \ מתנות והפקת אירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בכיף


שרותים נוספים

למען הקהילה

חלק בלתי נפרד מהנשמה של העסק הוא תמיד לתת למי שאפשר ! באופן קבוע אסף וצוות חגיגה משתדלים בקיום מצוות מעשרות...

סידור בלונים ליום הולדת

סידור בלונים ליום הולדת יהפוך אותו מסתם עוד יום בשנה – לחוויה בלתי נשכחת. רוצה להפתיע את אהוב ליבך ליום...

בלונים בחדר

הפתעה שתשאיר את היקרים לכם פעורי פה!אצלנו ב-"חגיגה" הרכבנו צוות עם ידע של שנים בעולם הבלוניםשישמח לעצב לכם מכל רגע...

בלונים מתפוצצים

סדנת בלונים לילדים ומבוגרים

סדנת בלונים מיועדת למגוון רחב של אירועים: מתכננים ערב גיבוש בחברה? מפיקה את מסיבת הרווקות של חברה קרובה? אל תחששו...

בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת ישמחו כל אחד ואחת מאתנו – ילדים ומבוגרים כאחד. חוגגים מספר עגול? הבת שלכם גדלה בשנה נוספת?...

הזמנת בלונים לאירועים

בלונים לאירועים מעניקים את הצבעוניות הנדרשת לכל שמחה וחגיגה: אחותך מתחתנת בקרוב? בנך הבכור חוגג בר מצווה אוטוטו? בין אם...
לשרותים נוספים

לכל שאלה או הזמנה בנושא משלוחי בלונים \ מארזים \ מתנות והפקת אירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בכיף