100% שביעות רצון

מגוון מוצרים

אסף הבלונים

למסיבה מלאה באטרקציות, פאן ובלונים בכל צורה שרק תדמיינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בלוני הליום בירושלים

בלוני הליום בירושלים מיועדים לקהלים רבים ומגוונים: בתכם מתחתנת בקרוב? הבן חוגג בר מצווה ומתכנן כניסה מרשימה לאולם האירועים? בין אם מדובר בבלונים להולדת הבן, חתונה או שמחות אחרות – בלונים ירגשו את בעלי השמחה ואת האורחים שלהם. לקראת האירוע העסקי או המשפחתי הקרוב שלכם, צוות אסף הבלונים ישמח לעמוד לרשותכם.

בלוני הליום בירושלים: יתרונות רבים

כדי לציין את פתיחתו של עסק חדש או לחגוג את בר המצווה כראוי – חשוב להשקיע בשלל היבטים שונים: החל מבחירת האוכל שיוגש, הזמנת האנשים החשובים, לצד הליווי המוזיקלי שינעים את זמנם של האורחים. לצד כל זאת, עיצוב האולם בו מתקיימת השמחה הוא אלמנט חשוב לא פחות. שימוש בבלוני הליום יענו על צורך זה – והרבה מעבר לכך. בבואכם לחפש אחר קישוט מיוחד לאירוע הקרוב, מומלץ להתרשם מהיתרונות הרבים של בלוני הליום:

ראשית, בזכות בלוני הליום ניתן למתג עסקים: החל מכנסים, הרמת כוסית לחג, הזמנת לקוח חשוב מחו”ל ועד לפתיחה של אולם תצוגה חדש – בלוני הליום יישאו את שם החברה או המוצר אותו תרצו לקדם.

בנוסף, ניתן להיעזר בבלוני הליום כאשר מתקרבים החגים. במילים אחרות, כדי להיכנס לאווירת חג ולציין את מועדי ישראל כראוי, מקומות ואנשים רבים מסתייעים בבלוני הליום: בין אם מדובר בגני ילדים המלמדים את הזאטוטים על המסורת ובין אם מדובר בבתי ספר – סידורי בלונים אלו יקשטו את המסדרונות ואת הכיתות – וישמחו את דור העתיד.

לצד בלוני הליום ממותגים או כאלו הנושאים הקדשות, ניתן להסתייע בבלונים אלו למטרות נוספות: הבן חוגג בר מצווה ומעוניין לבצע כניסה מרשימה לאולם האירועים? מתכננים בריתה לבתכם הבכורה? ניתן להקים שערים וקשתות מעוטרים בבלוני הליום. במקביל, ניתן לקשט את מרכז השולחנות באולם האירועים באמצעות בלונים אלו.

להפריח בלונים באוויר

מתכננים ימי הפנינג מיוחדים? מעוניינים בעיצוב יוצא דופן עבור יום הולדתו של הבן? בין אם מדובר באירועים כאלו או אחרים, שימוש בבלוני הליום יסייע לכם ליצור חגיגה בלתי נשכחת. אם אתם גרים בירושלים או בסביבתה ומפיקים אירוע חשוב – צרו קשר עם אסף הבלונים, בבעלותו של אסף מיג’אן. צוות החברה ישמח ללוות אתכם בחגיגה ולעצב אותה בסידורי בלונים מיוחדים.

בלוני הליום בירושלים במחיר מבצע

לחוויה בלתי נשכחת של המסיבה שלכם, להפעלות וסדנאות מגבשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בכיף!


שרותים נוספים

סידור בלונים ליום הולדת

סידור בלונים ליום הולדת יהפוך אותו מסתם עוד יום בשנה – לחוויה בלתי נשכחת. רוצה להפתיע את אהוב ליבך ליום...

סידור בלונים בחדר

סידור בלונים בחדר מיועד לאלו מבינכם המעוניין להפתיע את אהוב ליבם – בחגיגיות. בן הזקונים חוגג בר מצווה? הבת שלך...

בלונים מתפוצצים

סדנת בלונים לילדים ומבוגרים

סדנת בלונים מיועדת למגוון רחב של אירועים: מתכננים ערב גיבוש בחברה? מפיקה את מסיבת הרווקות של חברה קרובה? אל תחששו...

בלונים לאירועים בירושלים

בלונים לאירועים בירושלים ירשימו את האורחים והכי חשוב – ירגשו את חתני השמחה. בין אם אתם מתכננים אירוע גדול בעבודה...

בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת ישמחו כל אחד ואחת מאתנו – ילדים ומבוגרים כאחד. חוגגים מספר עגול? הבת שלכם גדלה בשנה נוספת?...

הזמנת בלונים לאירועים

בלונים לאירועים מעניקים את הצבעוניות הנדרשת לכל שמחה וחגיגה: אחותך מתחתנת בקרוב? בנך הבכור חוגג בר מצווה אוטוטו? בין אם...

בלונים בירושלים

בלונים בירושלים מיועדים לאלו מבינכם המחפשים אחר פתרונות קישוט בסביבת מגוריכם: ההורים חוגגים יום נישואים? מחפשים אחר דרכים חדשות למתג...

עיצוב סניפים

ימי קד"מ

בכל פתיחה של עסק /שיווק מוצר חדש / שיווק לאחר שיפוץ / יום הולדת לעסק – בכל יום מרגש שכזה,...
לשרותים נוספים

מארגנים אירוע כיפי? צריכים הפעלות וציוד, אנחנו נדאג להכל עבורכם

השארו פרטים ונחזור אליכם