100% שביעות רצון

מגוון מוצרים

אסף הבלונים

למסיבה מלאה באטרקציות, פאן ובלונים בכל צורה שרק תדמיינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

סידור בלונים בחדר

סידור בלונים בחדר מיועד לאלו מבינכם המעוניין להפתיע את אהוב ליבם – בחגיגיות. בן הזקונים חוגג בר מצווה? הבת שלך חזרה לסופ”ש ראשון מהטירונות? מתכננן להציע נישואים לבת זוגך? ישנן דרכים רבות לומר: “אני אוהב אותך”, וסידורי בלונים הם דרך מרגשת לבטא זאת. אם גם אתם מעוניינים להפתיע חבר או בן משפחה, צרו קשר בהקדם עם אסף הבלונים.

סידור בלונים בחדר - הדרך המושלמת להפתיע את בן/ת הזוג.

סידור בלונים בחדר – לתכנן כל מעמד כראוי

כאשר יש סיבות לחגוג – נחפש אחר דרכים מיוחדות לציין אותם: בין אם יום האהבה מתקרב, בתכם מתגייסת אוטוטו, או שמא אתה מתכנן להציע נישואים לאהובת ליבך – חשוב להפיק מעמד זה בצורה מרגשת. לצורך זאת, חשוב לתכנן את החדר כך שהמעמד המרגש יהיה בלתי נשכח. בבואכם לתכנן את ההפקה המרגשת הזאת, חשוב, ראשית, להבין אילו סידורי בלונים יסייעו לכם בהגשמת התכנית שלכם:

  • מתכננים להפתיע את הילד ביום הולדתו? חוגגים עם ההורים את יום נישואיהם? בלונים בצורה של מספר, בין אם הם צבועים זהב, כסף או צבעים אחרים – ישמחו כל אחד ואחת מהחוגגים.
  • רוצה לכתוב הקדשה לבן זוגך לקראת סיום הלימודים שלו? תרצה שהבלונים ידברו עבורך – ויצרו את המשפט: “התנשאי לי?” בלונים בצורה של אותיות יבטאו את הרגשות הכמוסים שלכם באופן הברור והאסתטי ביותר.
  • לצד סידורי הבלונים על המיטה, החלון או הרצפה, רבים מעוניינים “ללכת עד הסוף” – ולקשט גם את תקרת החדר. בהתאם לכך, אנשים רבים מבקשים בלוני הליום, כך שהם ירחפו על החוגגים בצורה של לבבות או צורות חגיגיות אחרות.

לצד אירועים אישיים אלו, ניתן לקשט גם חדרי עבודה או משרד – ולא רק חדרים שונים בבית: בין אם מדובר בהרמת כוסית בחברה או שמא חגיגת קידום של אחד העובדים – סידורי בלונים ירגשו את החוגגים ואת חבריהם לעבודה – ללא ספק.

סידור בלונים בחדר – להביע רגשות בצורה ייחודית

קישוט החדר האישי של הילדים או של חבר הקרוב הוא חלק מטרנד שהולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות: בין אם הם מיועדים לעמית מהעבודה או בן משפחה, אל תסתירו את הרגשות שלכם כלפי האנשים שאתם אוהבים: הזמינו עבורם סידור בלונים ליום הולדת עוד היום! בזכות העבודה המקצועית של אסף הבלונים, בבעלותו של אסף מיג’אן, תוכלו להביע את רגשותיכם בכל מעמד ואירוע.

סידור בלונים בחדר לכל סוג אירוע

לחוויה בלתי נשכחת של המסיבה שלכם, להפעלות וסדנאות מגבשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בכיף!


שרותים נוספים

סידור בלונים ליום הולדת

סידור בלונים ליום הולדת יהפוך אותו מסתם עוד יום בשנה – לחוויה בלתי נשכחת. רוצה להפתיע את אהוב ליבך ליום...

בלוני הליום בירושלים

בלוני הליום בירושלים מיועדים לקהלים רבים ומגוונים: בתכם מתחתנת בקרוב? הבן חוגג בר מצווה ומתכנן כניסה מרשימה לאולם האירועים? בין...

בלונים מתפוצצים

סדנת בלונים לילדים ומבוגרים

סדנת בלונים מיועדת למגוון רחב של אירועים: מתכננים ערב גיבוש בחברה? מפיקה את מסיבת הרווקות של חברה קרובה? אל תחששו...

בלונים לאירועים בירושלים

בלונים לאירועים בירושלים ירשימו את האורחים והכי חשוב – ירגשו את חתני השמחה. בין אם אתם מתכננים אירוע גדול בעבודה...

בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת ישמחו כל אחד ואחת מאתנו – ילדים ומבוגרים כאחד. חוגגים מספר עגול? הבת שלכם גדלה בשנה נוספת?...

הזמנת בלונים לאירועים

בלונים לאירועים מעניקים את הצבעוניות הנדרשת לכל שמחה וחגיגה: אחותך מתחתנת בקרוב? בנך הבכור חוגג בר מצווה אוטוטו? בין אם...

בלונים בירושלים

בלונים בירושלים מיועדים לאלו מבינכם המחפשים אחר פתרונות קישוט בסביבת מגוריכם: ההורים חוגגים יום נישואים? מחפשים אחר דרכים חדשות למתג...
לשרותים נוספים

מארגנים אירוע כיפי? צריכים הפעלות וציוד, אנחנו נדאג להכל עבורכם

השארו פרטים ונחזור אליכם